Služby

Návrh interiéru

Chcete změnit vaše bydlení? Přejete si krásný a útulný interiér, ale nevíte jak začít? Bojíte se, že nebudete umět vše sladit podle vašich představ?

Představte si, že vstoupíte do svého nově zařízeného domova a každý kout přesně odpovídá vašim představám.

Se službou návrh interiéru už nebudete muset spoléhat na svou představivost. Vše si budete umět představit a budete vědět, jak dál postupovat.

Úvodní konzultace je zdarma.

Komplexní návrh interiéru

Budete rekonstruovat nebo stavět vaše bydlení a potřebujete detailní informace pro rekonstrukci interiéru?

Zapomeňte na nekonečné hodiny strávené procházením obchodů a webových stránek v nejistotě, jestli všechno opravdu vyjde.

Komplexní návrh zahrnuje kromě vizualizace, půdorysů a nárysů také detailní projekt včetně podkladů pro řemeslníky a seznam všech zařizovacích předmětů.

Úvodní konzultace je zdarma.

Konzultace

Nevíte si rady, jak váš interiér v bytě či domě sladit? Nakoupili jste už hodně věcí a nábytku a nyní vám nejdou dohromady? Neumíte nakombinovat barvy a celkově váš interiér doladit?

Pojďme spolu probrat vaše představy a sny o vašem interiéru. Zaměříme se na to, jak dosáhnout, aby váš prostor nejen skvěle vypadal, ale abyste se v něm také skvěle cítili. 

Realizace

Potřebujete realizovat rekonstrukci svého domu? Nemáte čas nebo nechcete řešit nejrůznější problémy s rekonstrukcí a komunikací s řemeslníky?

Služba dohled nad realizací zahrnuje veškerou komunikaci s dodavateli, obchody, řemeslníky, objednávky zařizovacích předmětů. Součástí jsou také pravidelné výjezdy na stavbu dle dohody.

Dispoziční řešení

Nevíte si rady s dispozicí Vašeho domu či bytu? Koupili jste nový byt a nevíte co kam dát?

Díky této službě získáte půdorysné řešení vašeho bytu či jedné místnosti.

Toužíte po útulném bydlení? Jsem interiérová designérka. Nabízím služby jako je návrh interiéru, konzultace nebo návrh dispozičního řešení.

    Vybrali jste si službu, která vám pomůže ve vašem snu o krásném bydlení? Chcete se na něco zeptat? Pak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na vás!


    Domů » Služby

    Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

    Zpět na začátek