Služby

Konzultace

Nevíte si rady, jak váš interiér v bytě či domě sladit? Nakoupili jste už hodně věcí a nábytku a nyní vám nejdou dohromady? Neumíte nakombinovat barvy a celkově váš interiér doladit? Máte pořád pocit, že se necítíte jako doma? Pojďme si o vašem vysněném prostoru popovídat a zaměřit se na to, aby vám váš interiér vyhovoval a cítili jste se v něm dobře.

Home Staging

Chcete prodat nebo pronajmout nemovitost s větším výdělkem? Využijte službu Home Stagingu. Jedná se o službu díky které dostane Váš dům či byt ten správný šmrnc a bude se líbit většině potenciálních zájemců. Můžete využít i výhodnou službu online Home stagingu. Cena za online Home staging – 1.200 Kč

Návrh interiéru

Chcete vnést do vašeho domova svěží vzduch? Přejete si útulný interiér, ale nevíte jak začít? Bojíte se, že nebudete umět vše sladit podle vašich představ? Neumíte si představit, jak by váš budoucí domov mohl vypadat? Nebo nemáte čas hledat nábytek a jiné vybavení? Já vám čas ráda ušetřím. Navrhnu vám interiér, ve kterém se budete cítit krásně a bude přesně podle vašich představ.

Poradenství „Najdi svůj produkt“

Potřebujete si domů vybrat koberec a vůbec netušíte jaký? Nebo netušíte, jaké pořídit svítidlo nebo stůl?

Chcete ušetřit čas věčným hledáním?

Využijte službu Najdi svůj produkt.

Získáte informaci, který produkt se vám bude nejvíce hodit, kde ho koupit a kolik stojí.

Redesign interiéru

Rádi byste se ve vašem domově cítili dobře, ale nechcete nebo nemůžete dělat celkovou rekonstrukci? Redesign většinou pracuje se stávajícím vybavením. Jedná se však o změny, které vašemu domovu vdechnou nový život a vy se v něm budete cítit krásně a uvolněně. Jde například o změnu výmalby, dekorací, barevné sladění či úpravu dispozice.


Vybrali jste si službu, která vám pomůže ve vašem snu o krásném bydlení? Chcete se na něco zeptat? Pak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na vás!


Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek