Služby

Konzultace

Nevíte si rady, jak váš interiér v bytě či domě sladit? Nakoupili jste už hodně věcí a nábytku a nyní vám nejdou dohromady? Neumíte nakombinovat barvy a celkově váš interiér doladit? Máte pořád pocit, že se necítíte jako doma? Pojďme si o vašem vysněném prostoru popovídat a zaměřit se na to, aby vám váš interiér vyhovoval a cítili jste se v něm dobře.

Home Staging

Chcete prodat nebo pronajmout nemovitost s větším výdělkem? Využijte službu Home Stagingu. Jedná se o službu díky které dostane Váš dům či byt ten správný šmrnc a bude se líbit většině potenciálních zájemců. Můžete využít i výhodnou službu online Home stagingu. Cena za online Home staging – 1.200 Kč

Návrh interiéru

Chcete vnést do vašeho domova svěží vzduch? Přejete si útulný interiér, ale nevíte jak začít? Bojíte se, že nebudete umět vše sladit podle vašich představ? Neumíte si představit, jak by váš budoucí domov mohl vypadat? Nebo nemáte čas hledat nábytek a jiné vybavení? Já vám čas ráda ušetřím. Navrhnu vám interiér, ve kterém se budete cítit krásně a bude přesně podle vašich představ.

Realizace

Potřebujete realizovat rekonstrukci svého domu? Nemáte na to čas a nervy?

Pomohu Vám s tím! Dohlédnu na realizaci, mám kontakty na řemeslníky a dodavatele a vy už můžete dorazit do hotového domova.

Cena realizace je 800 Kč/hodina

Redesign interiéru

Rádi byste se ve vašem domově cítili dobře, ale nechcete nebo nemůžete dělat celkovou rekonstrukci? Redesign většinou pracuje se stávajícím vybavením. Jedná se však o změny, které vašemu domovu vdechnou nový život a vy se v něm budete cítit krásně a uvolněně. Jde například o změnu výmalby, dekorací, barevné sladění či úpravu dispozice.

Dispoziční řešení

Nevíte si rady s dispozicí Vašeho domu či bytu? Koupili jste nový byt a nevíte co kam dát? Nebo potřebujete vyřešit jen jednu místnost?

Získejte až 3 varianty možného dispozičního řešení místnosti nebo bytu. Výstupem je 2D půdorys a textový dokument s poznámkami.

Cena je 4.000 Kč za byt 3+1 , při návrhu většího bytu je každá další místnost za 500 Kč. Dispozice pouze jedné místnosti (ne celý byt) je za 2.500 Kč. Vše je online po celé republice nebo osobně po dohodě.

    Vybrali jste si službu, která vám pomůže ve vašem snu o krásném bydlení? Chcete se na něco zeptat? Pak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na vás!


    Domů » Služby

    Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

    Zpět na začátek