Kdo jsem

Interiérová designerka

Toužíte po krásném a útulném bydlení, kde se budete cítit skutečně jako doma? Chcete cítit opravdu skutečné teplo domova a vědět, že tohle bydlení je opravdu to vaše? Chcete svůj domov opravdu milovat? V tom případě vám mohu pomoci.

Chápu, že zařizování Vašeho vysněného domova může být těžké a zdlouhavé. Nemáte čas na hledání všech dekorací a nábytku. Neumíte je sladit, nevíte jaké barvy použít?

Se svými klienty pracuji opravdu ráda, protože dokážu vnímat jejich přání a touhy. Jsem empatická a ráda navrhuji klientům interiéry na míru, aby se jim dobře a spokojeně žilo. I proto mám se svými klienty velmi přátelské vztahy plné důvěry.

Návrh interiéru je skvělá služba, která vám dokáže ušetřit čas i peníze a pokud si budete přát i realizaci, nemusíte se vůbec o nic starat.


Ráda navrhuji útulné interiéry, ve kterých se lidé cítí skutečně jako doma.
Vše navrhuji s citem a srdcem. Mým cílem je, aby jste se doma cítili krásně a uvolněně.


Návrhy soukromých a komerčních interiérů, konzultace a komunikace s klienty. To vše mám moc ráda. A co mám kromě krásného bydlení ještě ráda? Miluji kávu! Dáte si ji se mnou :-)?

Rozhovory a články

Rozhovor nejen o koupelnách, ale i o mé službě Redesign interiéru nebo budoucích trendech, který se mnou vedl pan David Sedláček si můžete přečíst na stránkách www.akoupelnyatopeni.cz ZDE

„Sama neumím tak sladit doplňky a vybavení, aby to tvořilo pěkný celek. Navíc vždycky jsem chtěla vyzkoušet služby designéra a v případě takové velké změny a investice, jakou rekonstrukce kuchyně bezesporu je, společně s obývacím pokojem, bylo rozhodnutí požádat o pomoc designéra jednoznačné.

Lucie brala ohled na praktičnost. Máme malé dítě a velkého psa, tak jsem velmi ocenila výběr materiálů, za kterých je vyrobeno vybavení. Brala ohled na stanovený rozpočet a zároveň zachovat kvalitu materiálů. Líbilo se mi, že i designérka se nebála na vizualizaci vyzkoušet možné varianty uspořádání v místnosti. Všechno bylo popsané, vysvětlené.”

Lenka P., Teplice

 Čekal jsem drobné změny, ale výsledek byl o mnoho lepšíOcenil jsem ochotu paní Šádkové, spolehlivost, celkový hladký průběh a hlavně výsledek
Martin Koníček, Nový Bor


S kým také spolupracuji

Domů » Kdo jsem

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek