Návrh interiéru

Návrh interiéru nabízím osobně ve Středočeském a Ústeckém kraji nebo Praze. Pokud jste z jiné části České republiky nabízím návrhy online.

Jak se liší návrh interiéru a online návrh?

U klasického návrhu Vás osobně několikrát navštívím. Danou místnost zaměřím a důkladně zanalyzuji. Také se na ní lépe nacítím a uvidím lépe případné problémy. Můžeme si také osobně ukázat různé vzorníky a materiály.


U online návrhu si interiér zaměříte sami, případně mi zašlete půdorys, který máte k dispozici. Online služba probíhá pomocí videohovorů, případně prostřednictvím emailu a telefonu.

Výstupy pro oba typy návrhů jsou stejné a ve stejné kvalitě.

Úvodní schůzka je zdarma a je nezávazná. Pokud se sejdeme osobně, účtuji si pro každou cestu 7 Kč / km. Pro online návrhy je celá úvodní schůzka zcela zdarma.


Co Vám navrhnu?

Navrhuji všechny místnosti od dětského pokojíčku, přes kuchyň s obývákem až po ložnici s koupelnou. Vše je vždy na dohodě, nebojte se mě zeptat.


Jak celý proces probíhá?

Na úvodní nezávazné schůzce se seznámíme a popovídáme si o vašich přáních a požadavcích. Položím vám několik otázek, kde se vás budu ptát například na vaše oblíbené barvy, koníčky a jak v dané místnosti trávíte čas. Interiér tvořím pro vás a chci, aby jste se tam cítili opravdu jako doma, proto potřebuji tyto věci vědět. Také se Vás budu ptát na Váš rozpočet. Nemusíte se tedy bát, že bych vám navrhla vybavení, které nebude v souladu s vaším rozpočtem.

Po úvodní nezávazné schůzce Vám pošlu cenovou nabídku. Pokud s ní budete souhlasit, zašlu vám následně smlouvu s rozsahem služeb, které jste si vybrali. Po podepsání smlouvy Vás poprosím o zaplacení zálohy ve výši 50 % z celkové částky návrhu.

Následně se domluvíme na 1. schůzce. Přijedu k Vám domů a popovídáme si a upřesníme si váš sen o krásném bydlení. Na tuto schůzku si připravíte obrázky z internetu nebo časopisů, které se vám líbí. Nejde o to, vytvořit stejný interiér jako v časopisech, ale o to, abych mohla lépe pochopit váš vysněný styl a nacítit se na něj. Protože například pod pojmem provensálský styl si každý může představit něco jiného. Následně prostor zaměřím, zakreslím si do půdorysu a provedu analýzu prostoru a Vašich požadavků.

Po první schůzce Vám pošlu moodboard (náladovou koláž), vzorkovnici a barevnici k odsouhlasení. Současně Vám zašlu i základní půdorys s dispozičním řešením.

Po vašem odsouhlasení vám zašlu vybarvený půdorys se všemi strukturami. Spolu s ním vám také pošlu nárysy stěn, kde uvidíte, jak bude rozmístěný nábytek z různých pohledů. Také dostanete vzorkovnici (nákupní seznam) vybavení, kde uvidíte jednotlivé druhy nábytku, jejich cenu a kde se dají koupit.

Pokud budete se vším souhlasit, zašlu vám okótovaný půdorys s rozmístěním osvětlení. Spolu s ním dostanete i vzorkovnici jednotlivých svítidel. Zároveň vám pošlu i okótované výkresy, pokud bude ve vašem prostoru potřeba nábytek na míru.

Po odsouhlasení Vám zašlu i 3D vizualizaci, kde uvidíte, jak váš interiér bude vypadat po realizaci. Včetně osvětlení. Dostanete také přehlednou tabulku s rozpočtem a jednotlivými výrobky a nábytkem.

Pokud budete mít zájem, mohu vám připravit i fotorealistickou vizualizaci.

Po odevzdání všech těchto materiálů doplatíte zbytek částky se splatností do 14 dnů od konečného výstupu.

Nepotřebujete celý návrh interiéru, ale chcete si pořídit nějaké dekorace nebo nábytek a nevíte, co by se k sobě hodilo? Neumíte věci dobře sladit nebo nemáte čas vše na internetu hledat? V takovém případě Vám ušetřím čas a připravím pro vás moodboard (koláž) dekorací, případně nábytku, který se bude hodit přesně vám. K němu také dostanete nákupní seznam všeho, co potřebujete.


Cena za návrh interiéru
od 7.000 Kč

Osobní účast na realizaci
800 Kč/hod

Cena za moodboard, vzorkovnici, nákupní seznam a rozpočet
3.000 Kč


Cena je pouze orientační. Konečná cena se odvíjí od složitosti daného interiéru a náročnosti návrhu (např. atypické prostory, kuchyně s obývákem, nábytek na míru).

Dopravné je 7 Kč/km a platí i pro úvodní nezávaznou schůzku.Potřebujete pouze poradit a zeptat se na nějaké otázky? Odpovědi najdete tady.

Domů » Návrh interiéru

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek