Svítidlo pro milovníky moderního stylu

Lampy a lustry jsou v našich domovech nepostradatelné. Plní nám v místnostech funkci osvětlení, ale také dekorativní funkci. Proto je důležité vybrat si svítidlo, které se nám líbí, ale také které se k nám domů hodí.

V současnosti je na trhu velké množství nejrůznějších lustrů a závěsných svítidel, takže je určitě z čeho vybírat. Na iodesign. je hned několik možností. Jedním ze svítidel je i závěsné osvětlení Fellini od výrobce stylového osvětlení OPVIQ.

Foto: iodesign.https://www.iodesign.cz/zavesne-osvetleni-fellini-40cm/

Materiál a barva

Svítidlo je v moderní černé barvě. Skvěle tak bude ladit do domova s dalšími černými detaily a prvky. Tvarem připomíná klasická závěsná svítidla, ale zároveň je svým drátovaným vzhledem zcela specifické. Nejvíce vynikne v moderním nebo industriálním interiéru. Tím, že svítidlo není uzavřené a prostor pro žárovku je celkem odkrytý, bude se do něj hodit spíše pěkná výrazná a velká vintage žárovka. Ta navíc pomůže k tomu, že po jeho rozsvícení doma utvoří krásnou atmosféru a obrazce na stropě.

Svítidlo

Kam svítidlo umístit?

Lustr má na výšku 50 cm. Je tedy poměrně velký a určitě bude vypadat lépe ve větších místnostech. Nejvíce mu to bude slušet nad jídelním nebo konferenčním stolem. Pokud máte jídelní stůl dlouhý, tak ho případně ještě můžete doplnit dalšími kamarády ze stejné řady.

Instalace

Svítidlo je vyrobené z kvalitního kovu a je docela těžké. Je tedy možné, že k instalaci budou potřeba dvě osoby, jako tomu bylo u nás, protože nám chvíli trvalo, než jsme ho napojili a přisadili ke stropu. Disponuje také dlouhým nastavitelným kabelem v černé barvě, který není problém zkrátit, takže se dá využít v jakýchkoliv místnostech. Pro nás byl kabel hodně dlouhý a i po jeho nastavení na nejkratší variantu svítidlo stále bylo poměrně nízko, takže bylo třeba kabel uštípnout. Po takovém zásahu, ale už samozřejmě nejde svítidlo vrátit.

Svítidlo

Závěr

Svítidlo je opravdu krásné a dobře zpracované. Vypadá opravdu kvalitně a to i díky jeho těžké konstrukci. Po jeho rozsvícení je v místnosti opravdu působivé a pokud je zhasnuté, je to úžasný výrazný focal point.

Domů » Blog » Svítidlo pro milovníky moderního stylu
Příspěvek vytvořen 13

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek